Redactie misdaad 0 reactie(s) vr 15 april 2022, 7:17

Gewonde bij steekpartij in woning Meppel, verdachte aangehouden

Laatst bijgewerkt: vrijdag 16:46 uur
MEPPEL – Vanochtend heeft er rond 05.30 een steekincident plaatsgevonden in een woning aan de Hesselterweg in Meppel. Daarbij is één persoon lichtgewond geraakt en vervoerd naar het ziekenhuis.

Het slachtoffer is een 29-jarige man uit Meppel. De aangehouden verdachte is een 24-jarige man zonder vaste woon- of verblijfplaats. Hij zit vast en wordt gehoord.

De politie doet onderzoek naar de toedracht van het steekincident. Daarvoor zijn agenten momenteel bezig met sporenonderzoek.

Deel dit artikel

Locatie

Reacties

Reageren op dit artikel is niet meer mogelijk

Ook interessant

Weersverwachting Meppel

Volg ons

Volg ons

Copyright © 112Meppel
!

Ads

Advertenties worden geblokkeerd

Oeps! Onze advertenties worden geblokkeerd. Dit vinden wij jammer, want dankzij de advertenties is deze website gratis toegankelijk.

Steun ons alsjeblieft door deze Adblock-extensies of -software uit te schakelen.

Browsers als Firefox en DuckDuckGo staan soms te strikt ingesteld waardoor onze website niet goed werkt. Pas deze instelling aan of zet onze website op de whitelist.